O mnie – jaki telewizor?

jaki telewizor wybrać

jaki telewizor wybrać

Witam serdecznie. Mam na imię Janek i chociaż w czasach mojego dzieciństwa telewizory miały kineskopy wypukłe jak piłka, to już wtedy pasjonowały i pochłaniały mnie bez reszty. Nie były tylko szklanym ekranem, jednym z współczesnych mediów ale czymś wyjątkowym. Każdy dzień przynosi nowe rozwiązania w tej dziedzinie i dlatego ciągle aktualne jest pytanie jaki telewizor wybrać?. Gdy z rodziną wybieram się na zakupy do galerii handlowych, moją uwagę skupiają tylko sklepy RTV a konkretnie dział z telewizorami. Mógłbym tam siedzieć godzinami ale myślę, że wcale nie jestem odosobniony i wiele osób podziela moje hobby ;).

jaki telewizor wybrać

jaki telewizor wybrać

Jaki telewizor wybrać?

Jeżeli trafiłeś na moją stronę to z pewnością jesteś w trakcie podejmowania decyzji o zakupie nowego telewizora lub chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej na temat wybranego już modelu. Jeśli tak to postaram się rozwiać Twoje wątpliwości i pomóc w podjęciu decyzji. Wybór nowego telewizora to wcale niełatwa decyzja, szczególnie jeśli ktoś przywiązuje do tego więcej uwagi oraz ma określone wymagania. Producenci ciągle zasypują rynek nowszymi modelami, różniącymi się funkcjami oraz parametrami technicznymi. Tylko który telewizor wybrać, pod jakim kątem zacząć poszukiwania określonego modelu? Spróbuję udzielić kilku podstawowych rad, aby pomóc Ci w podjęciu właściwej decyzji.

Mój Blog powstał z tego samego powodu, dla którego jesteś tutaj. Ja również szukałem dla siebie wielu telewizorów i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to co odkryłem podczas poszukiwań bardzo mnie zaskoczyło. Dowiedziałem się bardzo wielu ciekawych rzeczy na temat parametrów i jakości telewizorów różnych marek, funkcji, itd. Przeprowadziłem też mnóstwo rozmów ze sprzedawcami telewizorów i serwisantami, aby mieć komplet informacji do zakupu. Poniżej tylko kilka faktów, o których nie dowiesz się przy zakupie telewizora w sklepie.

  • czy wiesz, że pod nazwami różnych, często renomowanych marek telewizorów kryje się ten sam model telewizora o podobnych parametrach jak u innych producentów?
  • czy wiesz, że najlepiej kupować telewizor z pierwszej serii ? Pierwsza partia sprzętu jest najczęściej lepszej jakości, kolejne już niekoniecznie,
  • czy wiesz, że części do starszych modeli telewizorów są tańsze i bardziej dostępne a naprawa trwalsza
  • czy wiesz, że prawie połowa przetestowanych telewizorów nie spełnia specyfikacji producenta?
  • czy wiesz, że w każdym telewizorze są części z kilku fabryk a nie z jednej?
  • czy wiesz, że współczesne telewizory działają bezawaryjnie zazwyczaj do końca gwarancji i jest celowa polityka producentów, w przeciwnym razie straciliby rynki zbytu ?

i tak dalej… Chciałbym, aby mój Blog pomógł dokonać najlepszego wyboru telewizora, abyś nie musiał wymieniać go za rok lub wcześniej.

Leave a Reply

Show Buttons
Hide Buttons

Sprawdź sam!

oleole-promocje