Najlepsze telewizory 75 cali Ranking Top 3 – Twoje 191 cm przekątnej!

Najlepsze telewizory 75 cali Ranking Top 3Najlepsze telewizory 75 cali Ranking Top 3 to już kategoria prawdziwych gigantów pod względem wielkości. Mało kto może sobie pozwolić na ich zakup, już chociażby z powodu problemów ze znalezieniem miejsca na ich umiejscowienie. Drugim problemem jest cena, którą trzeba zapłacić za tak duży model. Dlatego postanowiłem zaprezentować 3 opcje telewizorów o przekątnej 75 cali, które wyróżniają się dobrą proporcją ceny do wielkości.

                 Najlepsze telewizory 75 cali Ranking Top 3                       wybierz swoje 191 cm przekątnej!

Ranking telewizorów 75 cali

Najlepsze telewizory 75 cali Ranking Top 3 – atrakcyjny Samsung UE75H6400

samsung-ue75h6400 Najlepsze telewizory 75 cali Ranking Top 3Samsung UE75H6400 ma z pewnością jedną, ale za to niezwykle ważną cechę: jego cena już poniżej 8 tysięcy złotych za model wielkości 75 cali. Nie jest to najnowsza propozycja koreańskiego producenta, ba, model ten ma już dwa lata, ale nadal cieszy się zainteresowaniem kupujących. Prezentowany przez niego obraz i nie tylko, sprawia że jest to naprawdę dobry wybór. Jedynym mankamentem jest brak 4K, ale powiedzmy sobie szczerze – w większości przypadków świetne odwzorowanie kolorów, czy szybka matryca to wystarczające atuty, które sprawią, że wiele osób i tak zdecyduje się na zakup właśnie tego modelu. I z pewnością nie będą oni żałować wyboru. Tym bardziej, że olbrzymi ekran można mieć w cenie porównywalnej do innych produktów o wiele mniejszych.
Samsung UE75H6400 to telewizor wykonany solidnie, z dostępem do Smart TV, co poszerza zakres jego stosowania. Sam producent traktuje tę propozycję jako produkt ze średniej półki. W zestawie znajdują się dwie pary aktywnych okularów 3D, a także dwa piloty. Jakość obrazu jest naprawdę bardzo dobra, gotowa do zadowalającego użytkowania już po wyjęciu produktu z pudełka. Podświetlenie krawędziowe być może nie radzi sobie tak dobrze przy dużej przekątnej ekranu, ale działa całkiem przyzwoicie. Z pewnością minusem jest jakość dźwięków wydobywających się z głośników, ale jest to problem z którym spotyka się w niemalże każdym współczesnym telewizorze. Do oglądania telewizji z pewnością będzie on wystarczający.

Najlepsze telewizory 75 cali Ranking Top 3 – pięknie wykonany Sony 75W855C

Najlepsze telewizory 75 cali Ranking Top 3sony-75w855cSony 75W855C nie jest modelem sporo droższym od zaprezentowanego powyżej Samsunga (około 11 tys. zł). Ten telewizor Full HD jest niewątpliwie udanym produktem i to nie tylko z uwagi na swoją atrakcyjną cenę. Smart TV oparte na systemie Android i naprawdę dobra jakość obrazu – to wszystko zachęca do skorzystania z propozycji marki Sony. Mogę szczególnie zarekomendować go graczom. Input lag w tym modelu, czyli czas pomiędzy wysłaniem obrazu do telewizora, a jego odbiorem jest dość niski, a przyjemność z grania online – dużo większa.
Sony 75W855C wykorzystuje technologię X-Reality PRO. To zaawansowana technologia przetwarzania obrazu, pozwalająca cieszyć się dobrymi efektami wizualnymi. Jakość obrazu może być wystarczająca nie tylko do oglądania telewizji albo filmów z odtwarzacza, ale także do podziwiania zmagań sportowców. Motionflow XR 800 poprawia płynność oraz ostrość obrazu. Telewizor posiada aktywną technologię 3D.

Najlepsze telewizory 75 cali Ranking Top 3 – model 4K LG 75UH780V

lg-75uh780v Najlepsze telewizory 75 cali Ranking Top 3LG 75UH780V to jedyny model 4K w powyższym zestawieniu. Jest oczywiście sporo droższy od poprzedników, jednak nadal jest to najtańszy telewizor ( około 13,5 tys. zł) tej wielkości wykorzystujący rozdzielczość 4K na rynku polskim. Jakość całego wykonania jest przyzwoita, tak samo zresztą jak radość z oglądania filmów i nie tylko na tym ekranie. Odwzorowanie obrazu może nie powala, ale dla przeciętnego odbiorcy jest wystarczająca.
LG 75UH780V posiada technologie takie jak Color Prime Plus, która poszerza paletę barw, czy ULTRA Lumiance, które zwiększa dostępny kontrast. Ciekawą opcją jest Magic Zoom, która pozwala na duże powiększenie obrazu bez konieczności jego zatrzymywania. Wbrew pozorom, pomimo że ekran modelu LG jest naprawdę bardzo duży, programy można oglądać z bliska bez straty jakości. Technologia 4K na to pozwala. Matryca IPS 4K Quantum powoduje, że ten model pozostawia swoją konkurencję w tyle i warto na niego wydać nieco więcej pieniędzy.

Wbrew pozorom propozycji telewizorów o przekątnej 75 cali mogłoby być całkiem sporo. Nie brakuje osób, którym zależy na wielkości oraz jakości obrazu i chcą się we własnym domu cieszyć doskonałymi efektami wizualnym. Modele Samsung, Sony i LG, chociaż nie są nowościami, jak na razie nie mają dla siebie konkurencji pod względem dobrej proporcji pomiędzy ceną, a otrzymaną jakością. Z pewnością są to propozycje warte rozważenia.

Przeczytaj także Telewizory Sony KD XD93/XD94 – Sony Bravia 4K