Telewizor Sony 55 cali LED KDL-55W805 – Odkryj jego możliwości!

 Telewizor Sony 55 cali led KDL-55W805

Sony 55 cali LED KDL-55W805    to jeden z najlepszych modeli LEDów na rynku.  Technologia LED, która króluje obecnie to wybór dla tych, którzy cenią sobie oszczędność ale chcą cieszyć się bardzo jasnym obrazem wysokiej jakości.Odkryj możliwości Sony KDL-55W805 LED i sprawdź czy będziesz zadowolony z doskonałej jakości obrazu w przystępnej cenie.

Sony 55 cali LED KDL-55W805

 Sony 55 cali led KDL-55W805

Telewizor  Sony 55 cali LED KDL-55W805 to jeden z najlepszych modeli LED na rynku. Technologia LED posiada wyświetlacz z podświetlaniem diodami LED, co sprawa, że obraz ma bardzo wysoką jakość. Technologia LED, która króluje obecnie to wybór dla tych, którzy cenią sobie oszczędność ale chcą cieszyć się bardzo jasnym obrazem wysokiej jakości.. Jego 55 calowa przekątna sprawia, że obraz jest większy, wyraźniejszy i bardziej szczegółowy.

Jak wygląda telewizor ?

Staranne i eleganckie wykończenie, zachowujące piękno w prostocie formy świadczą o klasie i pozycji firmy. Jakość produktu potwierdzają stonowane barwy świetnie nawiązujące do łagodnej, przemyślanej i niekrzykliwej formy. Słowem estetyka projektu obudowy warta pochwały i ulokowania w naszym salonie.

Co dla oka?

Trudno nie zakochać się w ekranie o przekątnej 55 cali, który pozwala cieszyć się rewelacyjnym obrazem, bez względu na to, czy oglądasz serial, czy odtwarzasz DVD, oglądasz zdjęcia, czy włączyłeś grę. Obowiązkowy panoramiczny panel w formacie 16/9, nawiązuje do wrażeń jakie dostarcza kino. Świetna jakość obrazu gwarantuje rewelacyjnie wysokie odświeżanie obrazu, które można podkręcić aż do 400 Hz, które zapewni Ci bezpieczne dla oka podziwianie obrazu. Rozdzielczość matrycy 1080p czyli standard Full HD to gwarancja, która sprawia, że nawet wybredni użytkownicy będą zadowoleni z żywego i naturalnego obrazu

Co dla uszu?

Świetny tor fonii uzupełnia standardowe wyjście słuchawkowe dzięki, któremu nie będziesz przeszkadzał rodzinie a przy okazji odseparujesz się od hałaśliwego otoczenia, delektując się rewelacyjnie czystym dźwiękiem.

Jakie wejścia i wyjścia?

Dzięki intuicyjnie rozmieszczonym złączom możesz się momentalnie połączyć z innymi urządzeniami Za szybkie podłączenie komputera, DVD, dekodera czy odtwarzacza blu-ray odpowiadają gniazda HDMI. Możesz także przenosić i odtwarzać ulubione pliki z karty pamięci i pendrive dzięki USB Najstarsze urządzenia staną się kompatybilne za pomocą wejścia EURO.

Czy jest oszczędny?

Pobór mocy naszego modelu oscyluje na poziomie 79 W a w stanie czuwania zużywa znacznie mniej energii – około 0.25W. A to dzięki najnowszym technologiom, zachowującym nie tylko znakomite parametry, ale wpisującym się w słuszny program ochrony środowiska i oszczędność energii elektrycznej.

Czy jest wart uwagi?

 Telewizor Sony 55 cali led  Komfortową eksploatację gwarantuje mnóstwo opcji i fabrycznych lub indywidualnych ustawień telewizora. Standardowe funkcje timera, teletekstu czy tunera, pozwalają ekspresowo i bezproblemowo dostosować odbiornik do własnych preferencji. Codzienna eksploatacja sprawia przyjemność i dopinguje do relaksu właśnie przed tym telewizorem. Podsumowując,omawiany Telewizor  Sony 55 cali LED KDL-55W805 to bardzo porządny i solidny odbiornik, który z powodzeniem zagości w wielu naszych domach. Przeczytaj również gdzie można kupić taniej telewizory

Dane techniczne:

Producent – Sony
Format obrazu – 16/9
Rozdzielczość – 1080p – Full HD
Częstotliwość odświeżania * 400 Hz
Złącze HDMI – 4
Wysokość – 73.5 cm
Szerokość – 125.3 cm
Pobór mocy – 79 W
Przekątna ekranu – 55 ”
Kontrast statyczny – 1000:1
Złącze USB – 3
Kolor – czarny
Wyjście słuchawkowe – tak
Wejścia Euro – 1
Tuner – DVB-C, DVB-T
Kontrast dynamiczny – 1000000:1
Pobór mocy w trybie czuwania – 0.25 W
Android TV 5.0,
WiFi Direct

Sprawdź ofertę ulepszonego  modelu po lifcie SONY KDL-55W805C