Tanie telewizory LED tylko w Outlecie…?

Tanie telewizory LED

Tanie telewizory LED w outlecie? Tak, w outletach Europy Zachodniej już od dawna można kupić w okazyjnych cenach odzież, obuwie czy galanterię najdroższych i najlepszych projektantów. W Polsce tego typu sklepy staja się coraz bardziej popularne i dotyczy to również asortymentu RTV. Czy warto kupować tanie telewizory LED w outlecie?

Tanie telewizory LED – czy warto kupować w outlecie?

Tanie telewizory LED w dobrej cenie w otlecie? Według mnie tak, jak najbardziej. Ale wiem, że są również zdeklarowani przeciwnicy takich okazyjnych zakupów, bo dla nich istotne jest, że karton opakowania jest uszkodzony albo model telewizora jest z roku ubiegłego czy jest z końcówki serii produkcyjnej. Tak, jak są zagorzali zwolennicy wyłącznie zakupu salonowego auta u dealera albo kierowcy, którzy kupują tylko używane samochody chociaż stać ich i na nowe. Jednych i drugich należy zrozumieć i potraktować z szacunkiem, ponieważ każdy ma prawo do własnych preferencji jako klient. To indywidualna kwestia wyboru każdego z nas. Wracając jednak do wątku tańszych zakupów TV. Szukając ostatnio okazji cenowych wśród telewizorów, trafiłem przypadkowo na ofertę outletu Media Markt. Przyjrzałem się jej i sprawdziłem jej asortyment i ceny i myślę,że można tu zrobić naprawdę niezłe zakupy, biorąc pod uwagę bardzo duży wybór o niskich cenach nie wspominając.

Tanie telewizory LED w outlecieSzeroki asortyment?

Outlet Media Markt to miejsce, gdzie możemy online kupić sprzęt z poprzedniej serii czy generacji danej marki lub urządzenia z pewnymi nieznacznymi defektami, które w żaden sposób nie dyskwalifikują go ponieważ jest w 100% sprawny. Najważniejszym czynnikiem jest dużo niższa cena niż wyjściowa/pierwotna. Wiemy, że ceny telewizorów mogą konkurować z cenowym pułapem niezłego używanego auta, dlatego decydując się na zakup nowego TV warto najpierw sprawdzić w outlecie. Wybór jest często większy niż w niejednym sklepie a ceny oczywiście dużo niższe. Znajdziemy tu wszystko, czego trzeba do wyposażenia nowoczesnego mieszkania w sprzęt, który zapewni nam niezwykłe doznania audiowizualne, zamieniając nasz salon w prywatną salę kinową lub koncertową i to o ładnych kilka tysięcy taniej. Klienci, którzy szukają telewizora dla siebie mogą liczyć w dziale „Telewizory” na wybór spośród prawie 60 sztuk, gdzie czeka na nich wiele propozycji wszystkich renomowanych marek.

Tanie telewizory LED - outletNiska cena?

Tanie telewizory LED to rozpiętość cenowa rozpoczynająca się od 600 zł a kończąca się na 33399 zł! Więc dla każdego coś miłego i to na każdą kieszeń. Największa przecena telewizora jaką znalazłem wyniosła 7 tys. zł. ! Znakomitym uzupełnieniem będzie oferta produktów kina domowego i soundbar czy też HiFi Audio. Dla miłośników jazdy samochodowej, którzy chcą muzyki podczas krótkiej czy dalekiej podróży, stworzono działy z drobnym sprzętem Audio i Video oraz Car Audio i Nawigacja. Wszystko to, a także projektory, TV satelitarna i naziemna oraz akcesoria audio-video, dostępne są w dużo niższych cenach w internetowym outlecie Media Markt. A to tylko kilka najbardziej interesujących działów, ponieważ oferta outletu to ponad 2600 sztuk różnego rodzaju sprzętu RTV i AGD.

Tanie telewizory LED – jak sprawdzić co kupuję?

Asortyment outletu, który jest zawsze sprawny technicznie w 100% jest zawsze dokładnie opisany z wyszczególnieniem wszystkich ewentualnych defektów. Poniżej wymieniłem najważniejsze i najczęstsze powody przeceny sprzętu:

Czy warto kupować tanie telewizory LED w outlecie?– opakowanie jest uszkodzone
– brak oryginalnego fabrycznego opakowania
– wyprzedaż ostatnich sztuk z danej serii produkcji
– urządzenie posiada ślady użytkowania, ponieważ służyło testom demonstracyjnym
– mogą wystąpić odpryski lakieru na urządzeniu
– delikatne zarysowania na sprzęcie 

A zatem?

Tani telewizory LEDJeśli nie jesteś kolekcjonerem idealnych opakowań…
Jeśli nie przeraża Cię fakt, że Twój telewizor jest z końcówki serii…
Jeśli nie przeszkadzają Ci ślady użytkowania…
… to zaoszczędzisz nawet kilka tysięcy złotych kupując tanie telewizory LED w OUTLECIE